Telekomanda

RC UNI.NE02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: TVRC2100BK
Telekomanda Universale e Kondicionerit, 1000 Markës
4,81
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

10 in 1 preprogrammed remote control suitable for over 250 brands including most major ones. It is compatible with: TV/CTV/VCR/DBS/SAT/CBL/HiFi/CD/LD/VCD/DVD.
If the batteries are replaced within 20 minutes, the remote does not have to be reprogrammed as it remembers the stored device for max. 20 minutes.

Features:

  • Easy installation
  • Plug and play
  • Code input: Preprogrammed
  • Buttons: Rubber
  • Power: 2x AAA (not incl.)
Bateria
2x AAA
Numri i baterive 2
Dimensionet 240х165х40 mm
Pesha 74 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.