Telekomanda

RC UNI/AIR.SUP2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
SUPERIOR
Telekomanda Universale e Kondicionerit, 1000 Markës
10,32
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

A universal remote controller for air-conditioners controlling over 1000 different brands.

 

Features:

    Low power consumption
    Fast search
    Timing function
    Large capacity of codes library
    Easy to operate
    Battery: 2xAAA
    Plastic material ABS

Mbushje
Bateria
Bateria
2x AAA
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.