Telekomanda

KN-RCU80B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: TVRC2080BK
Teledirigjues Univerzal, 8 Pajisjas
7,63
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This universal remote control with a large built-in code database is programmable in two steps and can therefore be used almost immediately. You only have to program the codes once, even if you have replaced the batteries. This remote control is easy to use and the perfect solution to replace your broken or lost remote control. This remote control is suitable for TVs, satellite receivers, DVB-t devices, and DVD and VCR players. It is also possible to control 2 TVs and 2 satellite receivers.

Bateria
AA
Numri i baterive 2
Dimensionet 125x40x280 mm
Pesha 172 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.