Telekomanda

IR-SMARTRC04B
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
MFR Part No: IR-SMARTRC04B
Teledirigjues e Programueshme, 1 Pajisja
8,07
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

Universal remote control is capable to replace all your original remotes and is programmable via the PC in 4 clicks. The slim and modern design makes this remote fit with any modern equipment. This remote is capable to control most of the functions of your device and therefore suitable to replace your original remote. The DVT key allows you to easily switch from analogue TV to digital TV. The remote can be updated via the internet. To be used with the RC-PROG-KIT (not included).

 

Features:

  • Buttons: rubber
  • Surface: plastic
  • Batteries: 1x CR2032
  • Colour: black
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.