Telekomanda

SRU5110
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PHILIPS
MFR Part No: SRU5110
Teledirigjues Univerzal, 1 Pajisja, Philips
17,77
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

This universal remote control is the perfect choice if you want maximum TV functionality with optimal convenience. The natural shape ensures comfortable control!

 

Features:

 • Full function replacement
 • Operates more than 1000 brands
 • The perfect TV remote with all main TV control functions
 • Ready for use with Philips equipment
 • Ergonomic shape enables comfortable control
 • Easy to use grouped functions
 • Batteries are included for unwrap-and-zap
 • Easy setup with fast key recognition
 • For questions and assistance call our URC service line
 • URC support service via dedicated website
 • Buttons: rubber/metalic
 • Batteries 2x R6 (AA)
 • Colour: black/silver
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.