Telekomanda

SBCRU530
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Teledirigjues Univerzal, 3 Pajisjas, Philips
22,62
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Nuk ka në stok
w

3 in 1 remote control for all brands, shockproof, water resistant, tough. Fast access to set up menus (installation and picture / sound settings) and teletext. 

 

Features:

  • Preprogrammed
  • For six devices (TV, VCR, SAT and CD)

 


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.