Skip Navigation Links.

Më të rejat: Komponentet Elektronike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
AN6557-MAT
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x2, ±18V, 6V/µs, SIP-9.

1,83
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NJM4560D-JRC
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x2, ±18V, 10MHz, 4V/µs, DIP8.

1,09
Më shumë
Dërgesa Falas
w
RC4559N.
Informata të shpejta
(0)

Amplifikatorë operacional i audios,

x2, ±15V, 4MHz, 1.5V/µs, DIP8.

1,31
Më shumë
Dërgesa Falas
w
L2720-ST
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x2, ±14V, 1.2MHz, 2V/µs, DIP16.

2,12
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LA6520-SAN
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x3, ±18V, 0.15V/µs, DIP12F.

2,92
Më shumë
Dërgesa Falas
w
OPA2134PA
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x2, ±18V, 8MHz, 20V/µs, DIP8.

4,48
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MCP6004-E/P
Informata të shpejta
(0)

Ampfikatorë operacional,

x4, (1.8-5.5)V, 1MHz, 0.6V/µs, DIP14

1,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LMV324T
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional,

x4, (2.7-5.5)V, 1MHz, 1V/µs, TSSOP-14.

0,86
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LF347N
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x4, ±18V, 4MHz, 13V/µs, DIP14.

0,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LM139N.
Informata të shpejta
(0)

Amplifikator operacional

x4, ±18V, DIP14,

Voltage comparator.

3,58
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.