Senzore

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
DS1820
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MIKROE-56
Senzor i Temperaturës, IC, Digjital, -55 °C në 125 °C, TO-92
6,11
Më shumë
Dërgesa Falas
w
PT100
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PT100
Senzor i Temperaturës, Resistor i Varur Nga Temperatura, PT100
4,25
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM35CH
Informata të shpejta
(0)
Senzor i Temperaturës, IC, Analog, -40 °C në 110 °C, TO-46
13,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LM335Z.
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LM335Z/NOPB ROHS
Senzor i Temperaturës, IC, Analog, -40 °C në 100 °C, TO-92
1,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SP-100-PT1000A
Informata të shpejta
(0)
Sondë për Temperaturë, PT1000, -55 °C në 230 °C
41,2
Më shumë
Dërgesa Falas
w
SP-100-10K3435A1
Informata të shpejta
(0)
Sondë për Temperaturë, NTC, -40 °C në 250 °C
25,42
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.