Yndyrë silikone

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WP WLK5
Informata të shpejta
(0)

Ngjitës përçueshëm termikisht (ngjites), 5gr.

24,15
Më shumë
Në stok
w
CMP-COOLPAST10
Informata të shpejta
(0)

Pastë e argjendtë për ftohje të CPU.

3,16
Më shumë
Në stok
w
WP WLP035
Informata të shpejta
(0)

Paste e silikonit 35g.

9,16
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WPS 25GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje.

3,78
Më shumë
Në stok
w
WPS 1GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje.

0,48
Më shumë
Në stok
w
WP 35GRAM
Informata të shpejta
(0)

Pastë e silikonit 35g.

6,67
Më shumë
Në stok
w
CMP-COOLPAST20
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje të CPU, e bardhë.

2,89
Më shumë
Në stok
w
CMP-COOLPAST30
Informata të shpejta
(0)

Pastë për ftohje të CPU, e artë.

3,37
Më shumë
Në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.