Bateri

VARTA-4903
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VARTA
MFR Part No: VARTA-4103
Bateri Alkaline, 1.5 V, LR3 / AAA, Varta
0,45
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Dërgesa Falas
w

Battery Alkaline 1V5, AAA-R3.

High Energy is the most powerful of all VARTA batteries. It was developed especially for power-hungry devices, e. g. toys, audio equipments, LED flashlights and computer devices. Thanks to our "Single Press Out" solution you can remove each battery separately and distinguish new cells from already used ones.

 

Features:

  • Technology: alkaline
  • Model: AAA-R3
  • Voltage: 1,5V
  • Diameter: 10,5mm
  • Lenght: 44,5mm
  • Weight: 11,2g
Bateria
AAA
Tensioni 1,5 V
Diametri 10,5 mm
Gjatësia 44,5 mm
Pesha 11,2 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.