Industrial Power Supplies

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 9 од 9
MEW-LPC-20-700
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 30 VDC, 0.7 A
12,32
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MEW-LPC-20-350
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 48 VDC, 0.35 A
12,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MEW-APC-12-700
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Rryma e Vazhdueshme, 9 - 18 VDC, 0.7 A
8,01
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MEW-LPV-60-5
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Tensioni Кonstant, 5 VDC, 8 A
19,75
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MEW-LPV-100-12
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Tensioni Кonstant, 12 VDC, 8.5 A
32,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
MEW-LPV-100-5
Informata të shpejta
(0)
Trafo per LED Drita, Tensioni Кonstant, 5 VDC, 12 A
32,35
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.