Dëgjuese veshi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
NE-HEADP03
Informata të shpejta
(0)

Degjuese me bluetooth, deri ne 5 ore kohe punuese, me mikrofon te integruar.

13,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET309
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, në Vesh, Mikrofon"
4,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H340
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000475
Kufje me USB dhe Mikrofon, H340, e Zëzë, Logitech
31,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LGT-H390
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000406
Kufje me USB dhe Mikrofon, H390, e Zëzë, Logitech
40,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SWX-BLUEHS00BL
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar"
21,87
Më shumë
Dërgesa Falas
w
LGT-H600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 981-000342
" Kufje, Bluetooth, Mikrofon, Bateri e Integruar"
81,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP10
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
53,3
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP13
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
24,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-BTHS01
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Bluetooth, në Vesh, Mikrofon, Bateri e Integruar"
57,62
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
4,47
Më shumë
Dërgesa Falas
w
BXL-HEADSET1BL
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
3,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
BXL-HEADSET1BU
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit
3,09
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-HEADSET104
Informata të shpejta
(0)
Kufje, Mikrofon, për PC
4,26
Më shumë
Dërgesa Falas
w
CMP-HEADSET106
Informata të shpejta
(0)
" Kufje, Mikrofon, Kontrolli i Vëllimit, Zhdukja e Zhurmës"
10,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-HEADSET28
Informata të shpejta
(0)
Kufje me Mikrofon me konektor RJ9
6,53
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.