Dëgjuese veshi

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
NE-HEADP16
Informata të shpejta
(0)
HEAD.+MIC.BLUET.5.0,Mini+Voice+T
27,37
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HEADP17
Informata të shpejta
(0)
HEAD.+MIC.BLUET.5.0,Mini,Sport
27,37
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP18
Informata të shpejta
(0)
HEAD.+MIC.BLUET.5.0,Mini,Charg.W
41,53
Më shumë
Dërgesa Falas
w
NE-HEADP19
Informata të shpejta
(0)
HEAD.+MIC.BLUET.5.0,Charg.Fast
45,32
Më shumë
Dërgesa Falas
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.