N тип

Производи на страна:
Страна 1 од 2
NC-3055
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N F/2xF.

0,87
Повеќе
на лагер
w
NC-302
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/BNC.

2,06
Повеќе
на лагер
w
NC-303
Брзо инфо
(1)

Конектор адаптер N/F.

1,5
Повеќе
на лагер
w
NC-3062
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/MUHF.

1,99
Повеќе
на лагер
w
NC-3011
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N F/F.

2,2
Повеќе
на лагер
w
NC-301
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N F/F.

1,58
Повеќе
на лагер
w
NC-3056
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N M/M.

2,34
Повеќе
на лагер
w
NC-3057
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/TNC.

0,66
Повеќе
на лагер
w
NC-3058
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/TNC.

2,34
Повеќе
на лагер
w
NC-3059
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/UHF.

2,2
Повеќе
на лагер
w
NC-304
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/UHF.

1,84
Повеќе
на лагер
w
NC-3060
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/UHF.

0,67
Повеќе
на лагер
w
NC-3061
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер N/UHF.

2,23
Повеќе
на лагер
w
NC-103
Брзо инфо
(0)

N конектор за RG213.

2,2
Повеќе
на лагер
w
NC-105
Брзо инфо
(0)

N конектор за RG214.

1,44
Повеќе
на лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.