BNC-type

Производи на страна:
Страна 1 од 3
BNC-0053
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Машки, RG59, Кримп, 90°
0,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-207
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, Женско - Женско, Панел
1,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-208
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, Женско - Женско, Панел
1,38
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NTR-NBNC75BTU11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: NBNC75BTU11
BNC Конектор, Машки, RG59, Навртување
2,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BNC-007
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01950ME
BNC Адаптер, Женско - Женско
0,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01916ME
BNC Конектор, Машки, RG59, RG141, Кримп
0,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01940ME
BNC Адаптер, BNC Женско - RCA Машко
0,87
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVVC01915ME
BNC Конектор, Женски, Шасија
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-008
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CVGP01945ME
BNC Адаптер, BNC Машко - 2xBNC Женско
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-001
BNC Конектор, Машко, RG6, RG304, Навртување
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-004
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-004
BNC Конектор, Женски, RG59, RG42, RG71, Навртување
0,83
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-011
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BNC-011
BNC Конектор, Машки, RG58, RG 141, Навртување
0,73
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
BNC CT-017/HR
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Женски, RG58, Кримп
0,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-0051
Брзо инфо
(0)
BNC Конектор, Машки, RG59, Кримп
0,69
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BNC-2055
Брзо инфо
(0)
BNC Адаптер, BNC Машко - N Женско
1,38
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.