Бургии, Бормашини

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BCT-DRS01
Брзо инфо
(0)

Сет од 19 бургии (1-10)mm.

15,66
Повеќе
на лагер
w
DRILL 1.8
Брзо инфо
(0)

1.8mm бургија

0,62
Повеќе
на лагер
w
DRILL 1.2
Брзо инфо
(0)

1.2mm бургија

0,62
Повеќе
на лагер
w
DUR.DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија.

4,06
Повеќе
на лагер
w
DUR.DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија.

1,24
Повеќе
на лагер
w
DUR.DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија.

4,11
Повеќе
на лагер
w
BURGII TOP 2.0/1
Брзо инфо
(0)

2.00mm бургија.

0,37
Повеќе
на лагер
w
DRILL 0.8
Брзо инфо
(0)

0.8mm бургија

1,31
Повеќе
на лагер
w
DRILL 1.0
Брзо инфо
(0)

1.0mm бургија

0,62
Повеќе
на лагер
w
DRILL 1.5
Брзо инфо
(0)

1.5mm бургија

0,62
Повеќе
на лагер
w
DUR.DRILL 2.0
Брзо инфо
(0)

2.0mm бургија.

1,24
Повеќе
на лагер
w
DRILL 1.1
Брзо инфо
(0)

1.1mm бургија

0,62
Повеќе
на лагер
w
DREMEL 422
Брзо инфо
(0)

Врв на полирање, 10mm.

7,22
Повеќе
на лагер
w
DREMEL 520
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање.

5,43
Повеќе
на лагер
w
PROXXON 28295
Брзо инфо
(0)

Кружен додаток за полирање.

6,11
Повеќе
на лагер
w
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.