Бургија

DRILL 1.5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

1.5mm бургија

0,62
(вклучено ДДВ): 0
Беспл. Испор.
w

Бургија за метал 1.5mm.

Со високи перформанси, ролувани, обработени со парна постапка, направени од цврст челик со висок квалитет. Постапката за производство (без структурни нарушувања) ги зацврснува што ги прави повеќе еластичен. Ова ги прави поотпорни на кршење и погодни за стабилно бушење (на пример со рачни мини-бормашини за дупчење).

Димензии 40 mm
Тежина 5 g
Дијаметар 1,5 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.