Smart Living

Производи на страна:
Страна 1 од 8
NE-ALEXA/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000BK
Паметен Звучник, Паметен Уред, Црн, Alexa, WiFi/Bluetooth
59,31
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-ALEXA/W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPVC7000WT
Паметен Звучник, Паметен Уред, Бел, Alexa, WiFi/Bluetooth
59,31
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-03
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD, Моторизирана
110,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-04
Паметен Уред, Надворешна WiFi Камера, Црна, microSD 32 GB, HD
41,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED CA02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-CA-02
Паметен Уред, Внатрешна WiFi Камера, Бела, microSD 32 GB, HD
32,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DIO-ED SE03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ED-SE-03
WiFi Сензор за Температура, Smart Device, Бел
22,92
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALSD10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALSD10
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 868 MHz
20,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL40WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, CR123 Lithium
24,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSC10WT
Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB, 433 MHz
19,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
H8-WA1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H8-WA1
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 433 MHz, CR123A
33,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-CLALWL10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-CLALWL10
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 868 MHz, 95 dB
13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR10
Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Бел, 70 mm
4,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMW10WT
Безбедносен Сензор, Сензор за Ниво на Вода, Бел, 85 dB, 3x AAA
10,18
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS53
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTBR05

Безбедносен Сензор, Држач за Детектор за Чад, Сив, 39 mm

3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTSL30WT

Безбедносен Сензор, Детектор за Чад, Бел, 85 dB

16,77
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.