Дронови, Квадкоптери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
JAM-422029
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JAM-422029
Квадкоптер, Дрон, Камера, 720p, 120 °, 360 ° флип
47,8
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
XR-16000
Брзо инфо
(1)
Квадкоптер, Дрон, GPS
499
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JAM-422006
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JAM-422006
Квадкоптер, Дрон, Камера, 720p, 360 ° флип
137,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.