Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 2
CODEBUG
Брзо инфо
(0)
CodeBug Развојна Плочка, IoT Развој
27,05
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DM160228
Брзо инфо
(0)
Explorer 8 Развојна Плочка, 8-Битни PIC Микроконтролери
88,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ESP8266 FEATHER
Брзо инфо
(0)

Развојна плочка Feather HUZZAH, ESP8266.

27,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IBM MBED IOT KIT
Брзо инфо
(0)
IBM-MBED IoT Сет за Почетници, MK64FN1M0VLL12 MCU
161,65
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KEIL MBED-016.1
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка, Arduino Шилд
54,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MSP-EXP430FR6989
Брзо инфо
(0)
MSP430FR6989 Развојна Плочка, Сегментен LCD Екран
26,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN K8055N
Брзо инфо
(0)
Velleman Развојна Плочка, USB Експериментална Плочка
48,1
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB KIT03
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit wear:it, Wearable/Fitness Tracking PrototyPing
36,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYDIMM
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, DIMM Робот
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMTORTOISE
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Желка
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMCRAB
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Рак
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB TOTEMSPIDER
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, Тотем Пајак
87,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB BINARYUFO W/O
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за BBC micro:bit, UFO
44,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB80-US
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет, micro:Bit
21,95
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
MB KIT01
Брзо инфо
(0)
Образовен Развоен Комплет за micro:Bit, Edge Connector/LED's/LDR/Buzzer
36,95
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.