Skip Navigation Links.

Материјали и Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 79
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

3,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT12-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

25,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

2,74
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 32 Контакти
0,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 28 Контакти
3,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 20
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 20 Контакти
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 84
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC20SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 20 Контакти, SMD
0,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC68SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 68 Контакти, SMD
0,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC28SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 28 Контакти, SMD
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC84SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти, SMD
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC44SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 44 Контакти, SMD
0,59
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.