Електромотори

Производи на страна:
Страна 1 од 2
MOT MM18
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, (1.5-3)V-DC.

3,37
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 90:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT24-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 24V-DC.

24,07
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT12-HL149 21:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 30mm, 12V-DC.

25,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT6-L149 188:1
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, 27mm, 6V-DC.

22,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT MM10
Брзо инфо
(0)

DC Мотор, минијатурен, 3V-DC.

2,74
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ARD-ADD SERVO1
Брзо инфо
(0)

Серво мотор, (4.8-6)V.

13,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SM S4303R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T010051

Аналоген 360° микро серво мотор.

15,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST03
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

12V, 1.8°, 0.23Nm, 330mA.

23,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST02
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, (0-180)°, 140mA. 

20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT ST04
Брзо инфо
(0)

Степ Мотор, 200Nmm, 3000rpm, 1.8°, 1.2A. 

28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST05
Брзо инфо
(0)

Хибриден Степер мотор,

4.28V, 108Nmm, 1,8°, 750mA.

28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST06
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, 20Nmm, 1.8°, 200mA. 

46,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MOT ST01
Брзо инфо
(0)

Биполарен Степ Мотор,

5V, 268.3Nmm, 50rpm, 140mA. 

20,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SP2575M0206-A
Брзо инфо
(0)

Биполарен/Униполарен Степ Мотор,
12V, 0.24A, 50Ω, 7.5°/step, 1.6N-cm.

17,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.