Raspberry Pi

Производи на страна:
Страна 1 од 7
RASP.ADD,KIT1
Брзо инфо
(0)
Arduino Сет за Почетници, за ArduinoV2
26,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BANANA Pi/1GB
Брзо инфо
(0)

Banana Pi, 1 GB DDR3

65,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

14,3
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/ENVIRO
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Enviro pHAT.

37,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/EXPLORE
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Explorer pHAT.

24,73
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASP.PIZ/DAC
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni pHAT DAC.

23,96
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.PIZ/SPK
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Speaker pHAT.

27,75
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.PIZ/TOUCH
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Pimoroni Touch pHAT.

23,81
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI/3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-3

Развојна Плочка Raspberry Pi 3 Model B, 1GB, Компјутер на Плочка

51,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.KIT IBM IOT
Брзо инфо
(0)
Raspberry Pi 3 Сет за Почетници, IBM Watson IoT
107,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI4/2G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-4-2GB

Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B, 2GB, Компјутер на Плочка

60,99
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/1G
Брзо инфо
(0)

Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B, 1GB, Компјутер на Плочка

51,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/4G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-4-4GB

Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B, 4GB, Компјутер на Плочка

85,71
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY-PI4/8G
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Raspberry-PI-4-8GB

Развојна Плочка Raspberry Pi 4 Model B, 8GB, Компјутер на Плочка

100,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASPBERRY KIT19
Брзо инфо
(0)

Raspberry Pi 4 Model B Сет за Почетници

110,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.