Складирање

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BDL-PCBL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCBL

Проводен PCB рак,
(350x270x130)mm,
25 слотови / 2.2mm ширина.

18,5
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-PCBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCBS

Проводен PCB рак,
(210x275x95)mm,
25 слотови / 3.2mm ширина.

13,12
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL3212
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL3212

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 300x200x120mm,
Внатрешни димензии: 260x160x100mm.

10,63
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL4308
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL4308

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 400x300x78mm,
Внатрешни димензии: 355x255x58mm.

12,43
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL4322
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL4322

Euro универзален проводен контејнер,
Надворешни димензии: 400x300x220mm,
Внатрешни димензии: 355x255x200mm.

25,18
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL0PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL0PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
85x95x45mm.

1,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-BN6090
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN6090

Картонска кутија за складирање,
Кутија за котури, со преграда,

600x90x140mm.

9,26
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL01PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL01PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
72x45x34mm.

1,64
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL3PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL3PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
350x200x200mm.

14,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-TB4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB4

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
350x200x145mm.

20,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BDL-TB3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB3

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
230x140x130mm.

9,64
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL2PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL2PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
230x140x130mm.

5,46
Повеќе
на лагер
w
BDL-TB2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TB2

Проводна кутија за складирање,
Со заоблено чело,
169x95x75mm.

5,05
Повеќе
на лагер
w
BDL-EL1PLC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EL1PL-C

Проводна кутија за складирање,
Со рамно чело,
160x95x75mm.

2,83
Повеќе
на лагер
w
BDL-BN6320
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BN6320

Картонска кутија за складирање,
Голема - 600x320x140mm.

7,93
Повеќе
на лагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.