Безбедност

Производи на страна:
Страна 1 од 5
SAS-DVRWW20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPYCWW20BK
Скриена Камера, Рачен Часовник, 1920 x 1080, Micro SD Картичка
47,37
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DVRPEN11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SPYCPN10BK
Скриена Камера, Пенкало, 1280 x 960, Micro SD Картичка
38,2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DVRSG11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-DVRSG13
Скриена Камера, Очила за Сонце, 1920 x 1080, Micro SD Картичка
45,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DVRPIR10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-DVRPIR10
Скриена Камера, Pir Сензор, 1280 x 720, Micro SD Картичка
81,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-DVRPP10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-DVRPP10
Скриена Камера, Рамка за Слики, 1280 x 960, Micro SD Картичка
28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-AMB30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-AMB30
Аларм за Велосипед, 130 dB
24,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-AMB01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMB10BK
Аларм за Велосипед, 85 dB
8,53
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-ALARM120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-ALARM120
Алармен Систем, Безжичен, x 6
15,09
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
NE-HSENS23
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP40WT
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
6,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-APS10
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: SAS-APS10
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
7,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMP10BK
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
4,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-HSENS24
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ALRMPW20AT
Аларм, Лична Безбедност, 85 dB
8,47
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-DUMMY01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DUMCD50WT
Kамера, Лажна, IP44, 2 x R6
14,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SAS-IPCAM220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IPCMO10CWT
Надворешна Камера, IP, 56°, 0.3 lux, IP66
77,37
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SAS-IPCAM210W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SAS-IPCAM210W
Внатрешна Камера, IP, 56°, WiFi
73,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.