Безбедност

Производи на страна:
Страна 3 од 6
SEC-DVR210
Брзо инфо
(0)

4 канален HDD рекордер со USB, LAN конекција и далечински управувач.

172,87
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-APW30
Брзо инфо
(0)

Ѕиден сензор на движење со аларм, 110dB.

 

21,18
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-GL10
Брзо инфо
(0)

Изолатор на галванско одвојување за уреди за видео надзор.

17,32
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LAMP10
Брзо инфо
(0)

Инфраред светилка за ноќни услови.

49,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEC-PCM10
Брзо инфо
(0)

Машки конектор (5.5x2.1)mm за напојување, со терминали.

1,17
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-DUMMYCAM30
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

12,72
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM50
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

10,84
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM60
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера.

10,84
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYCAM25
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера

17,79
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-DUMMY01
Брзо инфо
(0)

Лажна CCTV камера

16,94
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-DUMMYFL20
Брзо инфо
(0)

Лажна сирена за аларм со IP44 заштита.

17,19
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DUMMYFL10
Брзо инфо
(0)

Лажна сирена за аларм со IP44 заштита.

14,44
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-MIC10
Брзо инфо
(0)

Дополнителен микрофон за безбедносни камери со BNC конектор.

8,12
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-MON51
Брзо инфо
(0)

7" професионален монитор за набљудување и обезбедување.

114,4
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-IPCAM05
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

84,74
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.