Безбедност

Производи на страна:
Страна 4 од 6
NE-IPCAM05
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

84,74
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-IPCAM116
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

82,19
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-IPCAM220
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера за безбедност и надзор.

85,97
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-IPCAM03
Брзо инфо
(0)

Надворешна моторизирана IP камера за безбедност и надзор.

110,03
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-IPCAM07
Брзо инфо
(0)

Надворешна IP камера со батерија на полнење за безбедност и надзор.

84,74
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-ST-AS
Брзо инфо
(0)

Налепница за алармен систем (123x148)mm.

4,26
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-ST-CS
Брзо инфо
(0)

Налепница за безбедносна камера (123x148)mm.

3,37
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-SP10BK
Брзо инфо
(0)

Напојувачки кабел разделник, 1 женско во 4 машки.

6,74
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS10
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 4mm.

1,53
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS100
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, (3.5-8)mm.

4,83
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SEC-LENS30
Брзо инфо
(0)

Објектив за безбедносни камери, 8mm.

2,29
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRSG11
Брзо инфо
(0)

Очила за сонце со можност за снимање на видео и аудио.

45,85
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-DVRPEN11
Брзо инфо
(0)

Пенкало со дигитален видео рекордер и микрофон.

38,2
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SAS-APC30
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 110dB

9,97
Повеќе
Беспл. Испор.
w
NE-HSENS19
Брзо инфо
(0)

Плафонски сензор на движење со аларм, 85dB

16,09
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.