IGBT

Производи на страна:
Страна 1 од 3
2MBI75P-140
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI75P-140

Модул IGBTx2 1400V 75A.

72,73
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VII10-05L5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VII10-05L5

Модул IGBTx2 600V 10A.

14,8
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI150VA-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150VA-120-50

Модул IGBTx2 1200V 150A

61,42
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI100S-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI100S-120

Модул IGBTx2 1200V 100A.

67,89
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI150U4A-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U4H-120

Модул IGBTx2 1200V 150A.

95,81
Повеќе
Беспл. Испор.
w
6MBI15L-120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6MBI15L-120

Модул IGBTx6 1200V 15A.

41,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI300S-120
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx2 1200V 300A.

135,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BSM75GD120DN2
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 1200V 75A.

146,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PM10CHA060
Брзо инфо
(0)

Модул IGBTx6 600V 10A.

49,63
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI150U2A-060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI150U2A-060-50

Модул IGBTx2 600V 150A.

67,6
Повеќе
Беспл. Испор.
w
2MBI300U2B060-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI300U2B-060-50

Модул IGBTx2 600V 300A.

90,03
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2MBI200VH-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI200VB-120-50

Модул IGBTx2 1200V 200A.

93,22
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MUBW15-06A6K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUBW15-06A6K

Модул IGBTx7 600V 19A.

33,9
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FGA15N120A
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT+D,

1200V, 30A, 186W, TO247(TO-3P).

3,09
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IRGP4640
Брзо инфо
(0)

Транзистор IGBT,

600V, 65A 250W TO247.

4,26
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.