Пакети - Електроника

Производи на страна:
Страна 1 од 3
LEP-0298
Брзо инфо
(0)

Логинг Пакет, за проверка на инсталации и кабли со аналоген инструмент, тестер на парици, бланкерка, преносна торбица и метален куфер.

101,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0232
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, одговор на вашите потреби при тестирање на мрежни инсталации и оголување на кабли.

48,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0199
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со универзална алатка за оголување и сечење кабли и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.

56,66
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0201
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, професионална кримп клешта за RJ конектори, со тестер на мрежни кабли за брза проверка и кутија со сет на RJ конектори за сите категории.​

66,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0222
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со детекторот на напон ви гарантираат прецизна и безбедна работа.

72,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0220
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

67,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0221
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со комплетот алати ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу.

91,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0219
Брзо инфо
(0)
ЛОГИНГ Пакет, лупата со 90 LED диоди заедно со мултиметарот за heavy-duty апликации и леткумот со голема моќност ви гарантираат прецизна работа со детален поглед одблизу....
203,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0338
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, Мини Бормашина 40 W и Адаптер за Напојување 12V 2A

44,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0339
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, Мини Бормашина 40 W и Адаптер за Напојување 12V 2A

44,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0348
Брзо инфо
(0)

ЛОГИНГ Пакет, клешта Моторцангла,  метален Скалпел со резервни Сечила

19,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LEP-0136
Брзо инфо
(0)

Направете сами аудио засилувач за во кола!

9,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0053
Брзо инфо
(0)

За одлични лемови и без изгорени прсти ...

8,88
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0057
Брзо инфо
(0)

За брзо и лесно кримпање BNC, TNC, N, SMA, F конектори на RG58 / RG59 / RG62 коаксијални кабли.

20,24
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LEP-0139
Брзо инфо
(0)

За прецизно и беспрекорно работење на сите електроничари.

742,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.