Weller

Производи на страна:
Страна 1 од 1
WEL.TB100EU
Брзо инфо
(0)
Леткум, 30 - 100 W, Пиштол
35,59
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.8100UC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050200299
Леткум, 100 W, Пиштол
62,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.8100UCK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050201299
Леткум, 100 W, Пиштол
74,01
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.8100UCPK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050202299
Леткум, 100 W, Пиштол
83,41
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.9200UC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0050206399

Леткум во облик на пиштол со голема моќност од 100W. Вистински избор за сите апликации каде се бара лемење на големи површини, воедно и нивно брзо загревање.

54,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.