Најгледани производи: Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 5 од 7
WEL.DX114
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051314499

Врв за одлемувачи наменет за употреба со Weller DSX80, DXV80 рачките за одлемување.

9,66
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.DX116
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051314699

Врв за одлемувачи наменет за употреба со Weller DSX80, DXV80 рачките за одлемување.

9,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SR 968H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-968NBH

Грејач за леткум за употреба со Solomon SL-968 рачка за лемење.

5,84
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR 971H/SO
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-971H

Грејач за леткум за употреба со Solomon SR-976 станици за лемење.

10,38
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SL-916IH
Брзо инфо
(0)

Грејач за леткум за употреба со Solomon SL-916 рачка за лемење.

6,26
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HQ-SOLDER/HE
Брзо инфо
(0)

Грејач за леткум за употреба со HQ-SOLDER/20 и HQ-SOLDER/30 рачки за лемење.

4,06
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SL-916GH
Брзо инфо
(0)

Грејач за леткум за одлемување Solomon SL-916.

15,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.51011299
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051011299N

Грејач за употреба со Weller TCPS рачка за лемење.

37,05
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ZD-912/H
Брзо инфо
(0)

Резервен грејач за рачка за лемење од ZD-912 станица за лемење.

11,69
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58744711
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744711N

Грејач за рачка за лемење за употреба со Weller WSP80.

114,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL. HE25D
Брзо инфо
(0)

Грејач за рачката Weller WP25D.

21,19
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SR SH-60H/SO
Брзо инфо
(0)

Грејач за употреба со Solomon SH-60 рачка за одлемување.

0,74
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.58744853
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744853N

Додаток (резервно буренце) за употреба со Weller WP80 рачка за лемење.

6,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.BARREL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0058744710

Додаток за рачка за лемење за брза замена на жешки врвови, за употреба со Weller WSP80 рачка за лемење.

10,89
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.51361699
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051361699

Додаток за рачка за одлемување "прстен" за резервоар за вшмуканиот калај, за употреба со Weller DSX80 рачка за одлемување.

3,21
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.