Потрошни и резервни делови

Производи на страна:
Страна 2 од 26
WEL.WLSK200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WLSK200

Вакуумски држач (подигнувач) за SMD компоненти.

105,54
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.LT CS-LF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0054447400

Врв за безоловно лемење кружен облик, за употреба со Weller сериите: WP 80, WSP 80, MPR 80, FE 75, TCP и LR 21, MLR 21 со дополнителен адаптер.

2,05
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.SA21A1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SA21A1

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller SA21 вакуум пумпа.

4,6
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS1001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS1001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS100А вакуум пумпа за одлемување.

11,9
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CK-6009
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за употреба со CK-6006 вакуум пумпа за одлемување.

12,8
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.PS2001A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PS2001A

Антистатички врв за вакуум пумпа за употреба со Weller PS200A вакуум пумпа за одлемување.

4,72
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HK-20N
Брзо инфо
(0)

Врв за вакуум пумпа за одлемување за употребa со HK-20G вакуум пумпа.

3,5
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.71-01-03
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051616799

Врв за лемење со кружен облик со засек за употреба со Weller Pyropen Jr. рачка за лемење на гас.

14,48
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644499

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP60K лемило за лемење на гас.

15,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.70-01-01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612099

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

13,7
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-01-02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612199

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

13,7
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.60-01-05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051613499

Врв за лемење со кружен облик за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

14,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.60-01-04
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051644699

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller WP60K лемило на гас.

15,27
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-01-08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051612799

Врв за лемење со кружен засечен облик за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

13,92
Повеќе
Беспл. Испор.
w
WEL.70-01-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0051613299

Врв за лемење со четвртаст облик (длето) за употреба со Weller Pyropen и Pyropen Piezo лемила за лемење на гас.

16,84
Повеќе
Беспл. Испор.
w
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.