Станици на топол воздух

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ZD-912/SRS
Брзо инфо
(1)
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-912, 380 W, 480°C, Puctec
178,13
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-982/SRS
Брзо инфо
(0)
Комбинирана Двоканална Работна Станица, ZD-982, 380 W, 480°C, Puctec
178,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SR-073
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SR-073
SMD Станица на Топол Воздух, SR-073, 550 W, 450°C, Solomon
175,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHA3000P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053334699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WHA 3000P, 600 W, 550°C, Weller
3.366,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8908/SRS
Брзо инфо
(0)
SMD Станица на Топол Воздух, ZD-8908, 300 W, 500°C, Puctec
75,52
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WAD101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053266699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WAD 101, 100 W, 550°C, Weller
1.011,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WR2000A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053378699N
Дигитална Станица на Топол Воздух, WR2000A,, 250 W, 550°C, Weller
1.483,7
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.