Станици за лемење

Производи на страна:
Страна 1 од 3
HQ-SOLDER/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SOIR48DI
Станица за Лемење, Дисплеј, 50 W
54,88
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-8901
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, 40 W
220,34
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WT1010 SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053436699N
Станица за Лемење, 90 W, WTP90
478,12
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1011H SET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053439699N
Станица за Лемење, 150 W, WP200
609,69
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WT1H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053435699N
Станица за Лемење, x1-Unit, 150 W
377,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ZD-8916/SS
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 60 W
81,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZD-981/SS
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 60 W
75,83
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA RDS80
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 80 W
232
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA ANAL.60
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Аналогна, 60 W
214,91
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ERSA i-CON PICO
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 80 W
211,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ERSA i-CON1
Брзо инфо
(0)
Станица за Лемење, Дигитална, Дисплеј, 150 W
499,67
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WHS40D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 56828699
Станица за Лемење, Дигитална, 40W
182,09
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1010
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: T0053418399N
Станица за Лемење, Дигитална, 120 W, x1
749,49
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WEL.WX2020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053421399N
Станица за Лемење, Дигитална, 240 W, x2
1.113,66
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
WEL.WX1012
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T0053427399N
Станица за Лемење, Дигитална, 65 W, x1
810,57
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE_WELLER_Paket_OpremaZaLemenje_mk.jpg
SR-SH814_OpremaZaLemenje_mk.jpg
Cvicangli_OpremaZaLemenje_mk.jpg
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.