Мерачи на гас во амбиент

Производи на страна:
Страна 1 од 1
EXTECH CO250
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, CO2, 5000 ppm
407,55
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T6540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T6540
Детектор на Гасови, CO2, 2000 ppm, -30 +60 C
464,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET T5540
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T5540
Детектор на Гасови, CO2, 2000 ppm
351,54
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAS-GD100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTG10CWT
Детектор на Гасови, Пропан, Бутан
14,44
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH CO240
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, CO2, 9999 ppm, -10 +50 C
269,98
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE CO-220
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, CO2, 1000 ppm
634,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU-680400
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, CO, 300 ppm
465,45
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 300HC
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, Пропан, Mетан
399,04
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NE-GD01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTCTCO30WT
Детектор на Гасови, CO Aларм
21,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MRU 400GD
Брзо инфо
(0)
Детектор на Гасови, CO 1000 ppm, CH4 44000 ppm, H2O
0
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.