Мерачи на бучава

Производи на страна:
Страна 1 од 1
LUTRON SB-01
Брзо инфо
(0)
Ветробран за Микрофон, Lutron
3,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P1080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1080
Компактен Мултиметар, P1080, 600V, 200Hz, 20MΩ, PeakTech
31,06
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH SL400
Брзо инфо
(0)
Компактен Дозиметар за Бучава, SL400, Extech Instruments
709,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL DSL-336
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, DSL-336, 94dB, 114dB, Tecpel
240
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SC-942
Брзо инфо
(0)
Калибратор за Бучава, SC-942, 94dB, 114dB, Lutron
203,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON SL-4012
Брзо инфо
(0)
Мерач на Ниво на Звук, SL-4012, 30 - 130 dB, RS232, Lutron
189
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SVAN-959
Брзо инфо
(0)
Мерач на Бучава, 20 kHz
Повеќе
Побарајте понуда...
PKT-P5175
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5175
Минијатурен Мерач на Бучава, P5175, 40 - 130 dB, PeakTech
33,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8005
Мерач на Ниво на Звук, P8005, 30 - 130 dB, PeakTech
175,47
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH SDL600
Брзо инфо
(0)
Професионален Снимач на Бучава, SDL600, 30 - 130 dB, SD, Extech Instruments
534,92
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 407760
Брзо инфо
(0)
USB Снимач на Бучава, 407760, 30 - 130 dB, Extech Instruments
218,01
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.