Мерачи на температура и влага

Производи на страна:
Страна 2 од 3
COMET G0221E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0221E

Мерач и логер на температура со вграден принтер наменет за употреба во возила.

628,36
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET G0241
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: G0241

Мерач и логер на температура со вграден принтер наменет за употреба во возила.

652,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON ABH-4225
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура, влага, притисок и брзина на струење на воздух.

139,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON MS-7003
Брзо инфо
(0)

Мерач на влага во бетон и дрво со убодна, вградена сонда.

157,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON PMS-714
Брзо инфо
(0)

Мерач на влага во почва или слични материјали.

178
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET H0530
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H0530

Мерач на температура со LAN порта и два релејни излези наменет за ѕидна монтажа.

393,89
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET P8510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8510

Мерач на температура со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

196,62
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET H4531
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: H4531

Едноканален мерач на температура со LAN порта и два релејни излези наменет за ѕидна монтажа. Уредот работи со надворешна PT1000 сонда за мерење на температура.

382,93
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH RH390
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на температура и влага со висока точност.

193,56
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET P8511
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8511

Мерач на температура и влага со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

163,68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET S3120E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S3120E

Мерач на температура и влага со вградена сонда и меморија (даталогер) во комплет со држач за на ѕид со заклучување, софтвер и калибрациски сертификат.

157,08
Повеќе
Беспл. Испор.
w
COMET U3120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: U3120

Мерач на температура и влага со вградена сонда и меморија (даталогер), наменет за монтажа на ѕид.

247,72
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
COMET P8652
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P8652

Мерач на температура и влага, 2 канали со LAN порта наменет за ѕидна монтажа.

212,94
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 971
Брзо инфо
(0)

Прирачен мерач на температура и влага со вградена сонда.

266
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL DTM301H
Брзо инфо
(0)

Мерач на температура и влага со можност за монтажа на ѕид или на маса, со голем LCD дисплеј за приказ на мерните параметри.

15,17
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.