Вградливи инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 8
CIR-M71236
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 100 A/60 mV
46,61
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CEWE-SH150A
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 150 A/60 mV
42,29
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M7123G
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 1000 A/60 mV
87,51
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CIR-M71231
Брзо инфо
(0)
Струен Шант, 30 A/60 mV
23,53
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAN.UMG20CM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 14.01.625
20 Канален Мерач на Електрични Параметри, RCM
1.259
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON GSM-840
Брзо инфо
(0)
GSM Контролер, 8 / 4, Аларм
561,45
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CIR-M57020
Брзо инфо
(0)
Tрифазно Броило на Електрична Енергија, WiFi, 63 A, Circutor WiBe M57020
351,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ROD-72 25ADC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-25 ADC, 69x53
18,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 VAC, 71x60
24,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 10A-AC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 AAC, 71x60
24,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-10A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-10 ADC, 60x60
7,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SD-60-DC-5A
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-5 ADC, 60x60
7,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ST-670 30A-DC
Брзо инфо
(0)
DC Амперметар, Аналоген, 0-30 ADC, 71x60
28,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELSPEC G4420
Брзо инфо
(0)
Мониторинг на Квалитет на Електрична Енергија, 3 Фазен, Класа-А, за Панел, 4 GB
3.840
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JAN.UMG511/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5219001
Мониторинг на Квалитет на Електрична Енергија, 3 Фазен, Класа-А, за Панел, 256 MB
2.399
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.