Далечински Управувач

KN-SMARTPRO10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG
Код од Произв.: TVRC1010BK
Програмабилен Далечински Управувач, 1 Уред
9,49
(вклучено ДДВ): 0
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Далечински управувач кој трае цел живот. Далечинскиот управувач се програмира на вашиот компјутер, и ги задоволува желбите на сите корисници кои сакаат да ги контролираат своите уреди со интелигентно далечинско со сите функции на оригиналните управувачи.

Погодно е за еден уред и ги заменува оригиналните далечнски управувачи. Може да се користи за преку 100.000 оригинални далечински за телевизори, видео рекордери, DVD плеери, дигитални ТВ приемници и ги има најголем дел од функциите на оригиналното далечинско. 

Користете RC-PROG-KIT за програмирање на далечинскиот управувач.

 

Карактеристики:

  • Се програмира на вашиот компјутер
  • За еден уред (телевизори, видео рекордери, DVD плеери, дигитални ТВ приемници)
  • Заменува преку 100.000 оригинални далечински
Тип на батерии
AAA
Број на батерии 2
Димензии 100x35x300 mm
Тежина 136 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.