Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
KALEM 3.3 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 3.3uH, 0.25W
0,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KALEM 33 uH.
Брзо инфо
(1)
Намотка, 33uH, 0.25W
0,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 56 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 56uH, 0.25W
0,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 1 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 1uH, 0.25W
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.33 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.33uH, 0.25W
1,1
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
KALEM 1.5 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 1.5uH, 0.25W
1,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 68 uH.
Брзо инфо
(0)
Намотка, 68uH, 0.25W
0,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZBO-0.56UH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.56uH, 0.25W
1,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
COIL /M
Брзо инфо
(0)
Променлив Индуктивитет
1,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 22 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 22uH, 0.25W
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
KALEM 0.68 uH
Брзо инфо
(0)
Намотка, 0.68uH, 0.25W
0,73
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
B82721K2122N20
Брзо инфо
(0)
Филтер за Напојувачка Линија, 2x 6.8uH, 1.2A
4,06
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.