Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 1 од 7
SN74LS10.
Брзо инфо
(0)
НИ Порта, TTL Логичко Коло, Троен, 3 Влезови, DIP-14
0,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 9 V до 18 V, 12 V, 0.5 A
25,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM340T-12
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, 12 V, 1 A, TO-220
1,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM22678TJE-ADJ
Брзо инфо
(0)
Напонски Регулатор, 4.5 V до 42 V, 5 A
7,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LD1117V50
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, 5 V, 0.8 A, TO-220
0,76
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LP2950CZ-5.0
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, 5 V, 0.1 A, TO-92
0,93
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM2596S-ADJ
Брзо инфо
(0)
Напонски Регулатор, 1.2 V до 37 V, 3 A
4,56
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 15 V до 32 V, 12 V, 0.5 A
9,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPS65251RHAR
Брзо инфо
(0)
Снижувач на Напон, 4.5 V до 18 V, VQFN-40
4,79
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LNK363GN
Брзо инфо
(0)
PWM Контролер, 132 kHz, SMD-8
2,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCP1826T-ADJE/DC
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, LDO, 0.8 V до 5 V, 1 A, SOT-223-5
2,55
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCP1826S-5002E/A
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, LDO, 5 V, 1 A, TO-220
1,85
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UA78S05-ST
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, 5 V, 2 A, TO-220
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UA78L10ACD
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, 10 V, 0.1 A, SMD-8
0,46
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCP1702-3302E/TO
Брзо инфо
(0)
Регулатор на Напон, LDO, 3.3 V, 0.25 A, TO-92
0,85
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.