Сензори

Производи на страна:
Страна 5 од 8
HYT 939
Брзо инфо
(0)
Сензор за Влажност, IC, 0 % до 100 %
45,71
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PD-V1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PD-VI
Сензор за Движење, IC, Микробранов
8,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LHI968
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LHI968
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2 V до 12 V, TO-5
3,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EKMC1601111
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EKMC1601111
Сензор за Движење, IC, Инфраред, 94°, 82°
7,57
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LHI778
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LHI778
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2 V до 15 V, TO-5
1,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PYD1798
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PYD1798
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2.7 V до 3.6 V, TO-5
3,64
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LHI878
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LHI878
Сензор за Движење, IC, Инфраред, Пироелектрилен, 2 V до 12 V, TO-5
2,4
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RSF54Y100RC
Брзо инфо
(0)
Сензор за Ниво, NC / NO, 240 VAC
18,64
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ELS104
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ELS10400Z
Сензор за Ниво, ON / OFF
4,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELS103
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ELS10300Z
Сензор за Ниво, ON / OFF
4,81
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
GRF18S-N234LV
Брзо инфо
(0)
Опчитки Сензор за Ниво, NPN, IP67 / IP69
114,41
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UIPMC030I103UCB
Брзо инфо
(0)
Сензор за Позиција, 5%, 10 kOhm, Резистивен
16,95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UIPMA150I472XCB
Брзо инфо
(0)
Сензор за Позиција, 2%, 4.7 kOhm, Резистивен
20,34
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MPX5999D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MPX5999D
Сензор за Притисок, IC, 0 kPa до 1000 kPa
13,29
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MPXV2102GP
Брзо инфо
(0)
Сензор за Притисок, IC, 0 kPa до 100 kPa
13,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.