Сензори

Производи на страна:
Страна 3 од 8
OPTR.CT LT15CF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -50°C до 600°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
275
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSL LTSF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Двоен Ласер, -30°C до 1000°C, Нерѓосувачки Челик, M48x1.5
490
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSL245-TI
Брзо инфо
(0)
Конвертор на Светлина во Фреквенција, Инфраред, 800 nm до 1100 nm
4,02
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AZ5101
Брзо инфо
(0)
Краен Прекинувач, Притискање, 6 A, 250 V
39,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 4X8X3
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 4 x 8 x 3 mm
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 6X3
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 6 x 3 mm
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 10X5
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 10 x 5 mm
6,6
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 8X3
Брзо инфо
(1)
Неодимиумски Магнет, 8 x 3 mm
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 12X3
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 12 x 3 mm
1,99
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MAGNET 18X3
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 18 x 3 mm
4,58
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MAGNET 3X1
Брзо инфо
(0)
Неодимиумски Магнет, 3 x 1 mm
0,89
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OPB941W51Z
Брзо инфо
(0)
Фото Микро Сензор, 1.27 - 3.18 mm, U-Тип
5,16
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TCUT1350X01
Брзо инфо
(0)
Фото Микро Сензор, 0 - 3.0 mm, U-Тип
1,72
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EESH3C
Брзо инфо
(0)
Фото Микро Сензор, 0.5 - 2.1 mm, U-Тип
4,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EESX1055
Брзо инфо
(0)
Фото Микро Сензор, 2.8 - 4 mm, U-Тип
2,68
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.