Сензори

Производи на страна:
Страна 2 од 8
IFM NG5002
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 5 mm, NC, M18
44,7
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E2B-M12KS04-WP-B
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 4 mm, NO, M12
23,08
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X10MD212-T 2
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 10 mm, NC, M12
59,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X10MD112-T 2
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 4 mm, NO, M12
63,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E2E-X11D118-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 11 mm, NO, M18
59,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X11D218-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 11 mm, NC, M18
59,32
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X6MD28-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 6mm, NC, M8
67,8
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BES M18MI-PSC80
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 8 mm, 12 - 30 VDC, IP68
103,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OPTR.CS TCLT15K
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -40°C до 1030°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
125
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OPTR.CSM LT15SF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -50°C до 1030°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
195
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CS TCLT15
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -40°C до 1030°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
95
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSM LT15SFK
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -50°C до 1030°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
225
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CSM LT15HSF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -50°C до 1030 °C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
285
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CT LT20CF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, -50°C до 975°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
330
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.CT LT15FCF
Брзо инфо
(0)
IR Температурен Сензор, Компактен, Брзо-Одзивен, -50°C до 975°C, Нерѓосувачки Челик, M12x1
420
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.