Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 1 од 56
TDA1545AT-PHI
Брзо инфо
(0)
D/A Конвертор, DAC, 5 V, Континуирана Калибрација, Стерео
3,03
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7660SCPA.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7660SCPAZ ROHS
Напонски Конвертор, 5 V, -5 V/5 V, DIP-8
2,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC1044SCPA
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 1.5 V до 36 V, 12 V, DIP-8
3,13
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AP
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, DIP-8
2,24
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AD
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, SMD-8
2,94
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPS62200DBVT
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 6 V, 0.7 V до 6 V, 0.3 A
2,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REC20-245.1S
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 18 V до 36 V, 5.1 V, 4 A
71,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 15 V до 32 V, 12 V, 0.5 A
9,58
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 7 V до 28 V, 5 V, 0.5 A
6,65
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT3460ES5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 16 V, 1.2 V до 36 V, 0.18 A
5,26
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RD2412D
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 24 V, 12 V, 0.116 A
17,62
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 9 V до 18 V, 12 V, 0.5 A
25,51
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TES 1-0513
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 4.5 V до 5.5 V, 15 V, 65 mA
6,86
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MT8870DIP
Брзо инфо
(0)
DTMF Ресивер, 3.57 MHz Резонатор, 4.75 V до 5.25 V, DIP-18
2,15
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3914N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3914N-1
LED Погонувач, 25 V, 30 mA, DIP-18
2
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.