PCB Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 7
VITRO.PLCC/DIP32
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 32 Контакти
0,98
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VITR.PLCC/DIP28W
Брзо инфо
(0)
PCB Адаптер, DIP, 28 Контакти
3,1
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC28SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 28 Контакти, SMD
0,17
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC84SMD
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти, SMD
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADAP.SOIC16P/DIP
Брзо инфо
(0)
SOIC Адаптер, DIP, 16 Контакти
27,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD CTD8P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-303
TSSOP Адаптер, DIP, 8 Контакти
1,33
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 20P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-20AT1NX
Подножје, 20 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,09
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT 40P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1009-40-AT1WS ROHS
Подножје, 40 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,16
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ICVT 6P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 6 Контакти, DIP, 2.54 mm
0,11
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 18P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-18BT1NSF6S
Подножје, 18 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
0,43
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICVT S64P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 64 Контакти, DIP, 1.78 mm
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 6P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1001-01-06BT1NSF6X
Подножје, 6 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
0,22
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GOLD 42P
Брзо инфо
(0)
Подножје, 42 Контакти, DIP, 2.54 mm, Бакарни
0,23
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 20
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 20 Контакти
0,54
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PLCC SOCKET 84
Брзо инфо
(0)
PLCC Подножје, 84 Контакти
0,28
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.