Кристали

Производи на страна:
Страна 1 од 6
18.000 XTAL18MHZ
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 18.000 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB400
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 400 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB420
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 420 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB429
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 429 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CSB503
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 503 KHz
0,39
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
4.194 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 4.194304 MHz
0,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
9.216 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 9.216 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
5.200000 168238
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 5.200 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
36.00000 168530
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 36.000 MHz
3,84
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
9.830400 FOX098
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 9.8304 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
12.288 XTAL01289
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 12.288 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
22.1184 NDK221F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-22,1184MHZ
Кристален Осцилатор, 22.1174 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24.00 XTAL021883
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 24.000 MHz
0,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6.553 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 6.553 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
12.000 HC49
Брзо инфо
(0)
Кристален Осцилатор, 12.000 MHz
1,44
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.