Држач за грло GU10

LAMP HOLD.GU10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Држач за грло GU10

5,17
(вклучено ДДВ): 0
Беспл. Испор.
w

Држач за грло GU10. Светлосен модул кој може да се продолжува и да се користи за ПОС или ракови за продажба. Може да се користат посебно или поврзани.

 

Карактеристики:

  • Димензии: (100x70x80)mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.