Калеми

Производи на страна:
Страна 1 од 8
IND-COILS252
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/0,22/7,8
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 7.8 A
2,14
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS128
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/1000/0,7-V
Намотка, Индуктивитет, 1000 uH, 0.7 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS129
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/680/0,8-V
Намотка, Индуктивитет, 680 uH, 0.8 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS131
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/330/0,9-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 0.9 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS138
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/22/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 22 uH, 3.0 A
1,19
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS141
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/4700/0,4-V
Намотка, Индуктивитет, 4700 uH, 0.4 A
1,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS143
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/2200/0,5-V
Намотка, Индуктивитет, 2200 uH, 0.5 A
1,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS147
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/330/1,4-V
Намотка, Индуктивитет, 330 uH, 1.4 A
0,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/220/1,6-V
Намотка, Индуктивитет, 220 uH, 1.6 A
0,9
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS151
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/47/3,5-V
Намотка, Индуктивитет, 47 uH, 3.5 A
1,35
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/3,3/0,3
Намотка, Индуктивитет, 3300 uH, 0.3 A
1,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS202
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,8/0,5
Намотка, Индуктивитет, 1800 uH, 0.5 A
1,96
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,5/0,7
Намотка, Индуктивитет, 1500 uH, 0.7 A
1,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,10/1,9
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 1.9 A
1,75
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS211
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,068/3,0
Намотка, Индуктивитет, 68 uH, 3.0 A
1,67
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.