Трансформатори

Производи на страна:
Страна 1 од 11
TORUS 600VA AVTO
Брзо инфо
(0)

Тороидален (торусен) авто-трансформатор,
0-240-260V, 600VA.

43,33
Повеќе
на лагер
w
METREL HSN260/15
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/15

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

408
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/20

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

534
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/10

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

263,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/4.5

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

165,27
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/8

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

199,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METR.HSG260/1.4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/1.4

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменет за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

68
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/6

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

101,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG260/10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 260/10

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL, наменет за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

174,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSG230/4.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSG 230/4.5

Еднофазен променлив трансформатор од HSG серијата трансформатори на METREL наменети за вградување при тестирање на електрична/електронска опрема.

99,82
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL HSN260/30
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HSN 260/30

Еднофазен променлив трансформатор вграден во куќиште, со што се обезбедува заштита од физички незгоди и други опасности.

726,18
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TRA 9734
Брзо инфо
(0)

Трансформатор за LED сијалици 20W.

14,86
Повеќе
на лагер
w
TRA 9229
Брзо инфо
(0)

Електронски трансформатор за LED сијалици.

9,9
Повеќе
на лагер
w
LED TRF-1LL
Брзо инфо
(0)

Електронски трансформатор за LED сијалици.

10,55
Повеќе
на лагер
w
METREL MA-4804
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MA 4804

Лабораториско напојување со променлив АС напон, (0 - 245)V-AC, 3.1A.

364,6
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.